Телевізор Samsung UE98DU9000UXUA
Поліпшення на основі AI для екрана суперрозміру
Насолоджуйтеся чіткістю рухів в улюбленому ігровому контенті
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
Якість зображення
Ігровий функціонал
  • Наявність: В наявності
  • Модель: UE98DU9000UXUA
  • Вага: 76.00кг
  • Розміри: 236.90см x 27.50см x 140.40см
  • SKU: UE98DU9000UXUA
  • UPC: U0940532
Доставка
  • Нова пошта - доставка кур'єром
  • Нова пошта - доставка на відділення
Оплата
  • Накладним платежем при отриманні
Гарантія
Умови гарантії, повернення та обміну товару уточнюйте у продавця.
Графік роботи продавця:
Понеділок - з 9:00 до 18:00
Субота - вихідний
Неділя - вихідний
Якість зображення
Ігровий функціонал
Общие
Bluetooth так
HDR з HDR
VESA VESA (600x400мм)
Wi-Fi так
Інтерфейси підключення S/PDIF
Вага без підставки 51.8 кг
Вага з підставкою 53.4 кг
Виробник Samsung
Діагональ екрану 98"
Енергоспоживання 330 Вт
Колір чорний
Країна виробництва Словаччина
Операційна система Tizen
Органи управління мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV так
Потужність динаміків 20 Вт
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Процесор зображення Crystal Processor 4K
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Розміри без підставки 2181.1 x 1244.1 x 63.5 мм
Розміри з підставкою 2181.1 x 1298.2 x 402.3 мм